Hírek
2021. Február 02. 08:56, kedd |
Belföld
Forrás: MTI/MTI/Mihádák Zoltán
Megölte élettársát egy nő Budapesten
Megölte élettársát egy nő Budapesten a II. kerületben, majd magával is végezni akart - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon.
Azt írták: hétfő este 19 óra 20 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy II. kerületi lakásban haláleset történt. A rendőrség információi szerint a lakásban egy nő megölte élettársát, majd magával is végezni próbált.
Közölték: a férfi a helyszínen belehalt sérüléseibe, a 39 éves nőt a mentők kórházba vitték.
Az ügyben a rendőrség emberölés miatt indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld
Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját
Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld
KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt
2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.
2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld
Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról
A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -
2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld
Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj
Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.

