Hírek
2018. Február 23. 10:21, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Megölték a nőt, akinek holttestére a debreceni Nagyerdőben találtak rá
Bűncselekmény áldozata az az 55 éves nő, akit hétfő délután holtan találtak a debreceni Nagyerdőben - közölte a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság megbízott sajtószóvivője pénteken az MTI-vel.
Dobó Dénes tájékoztatása szerint a járókelők találtak rá a nő holttestére. A rendőrök a közigazgatási hatósági eljárás szabályai szerint lefolytatták a helyszíni szemlét és halottszemlét. Az eset körülményeinek kivizsgálása érdekében a nyomozó hatóság igazságügyi orvosszakértőt rendelt ki, aki megállapította, hogy az 55 éves nő halálát idegenkezűség okozta.
A rendőrség emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt rendelt el nyomozást az ügyben. Az elkövető felkutatása és azonosítása nagy erőkkel folyamatban van - jelezte Dobó Dénes.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 18. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter feljelentést tesz, fidezses szóróanyagokat talált az egykori Építési és Közlekedési Minisztérium pincéjében
Továbbá 15-20 zsák ledarált iratot.
2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.
2026. Május 18. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de nem értenek a dologhoz
Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de \"16 év kormányzás után sem értenek a dologhoz\"
2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld
Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert
Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.
