Hírek
2018. Március 11. 05:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Megöltek egy nőt Dabason, elfogták a gyanúsítottat
Elfogták egy Dabason történt gyilkosság feltételezett elkövetőjét szombaton a rendőrök - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
A rendőrség honlapján azt írták: egy 69 éves nőt kedd délelőtt egy hozzátartozója holtan találta dabasi otthonában, az asszony halálát az adatok szerint bántalmazás okozta.
A Pest megyei nyomozók adatgyűjtés után azonosították, majd szombat hajnalban elfogták a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, egy 43 éves, szintén dabasi férfit, akit az előállítása után emberölés gyanúja miatt gyanúsítottként hallgattak ki.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság előterjesztést tesz a gyanúsított előzetes letartóztatására.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 16. 07:20, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter lemondott a parlamenti mandátumáról
A BYD-tól kapott ajánlatot a korábbi miniszter, ezért lemondott mandátumáról és távozik a politika világából.
2026. Július 15. 11:00, szerda | Belföld
Felmentette a MÁV igazgatósági elnökét Vitézy Dávid
Keddi hatállyal felmentette Lepsényi István eddigi igazgatósági elnököt és Parragh László igazgatósági tagot Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Július 15. 09:00, szerda | Belföld
Szerdától jelentősen emelkedik az üzemanyagok nagykereskedelmi ára
Szerdától jelentősen emelkedik az üzemanyagok literenkénti nagykereskedelmi ára: a benzin bruttó 14 forinttal, a gázolaj bruttó 7 forinttal drágul - írta a holtankoljak.hu kedden.
2026. Július 15. 09:00, szerda | Belföld
Az Európai Bizottságtól várja a Fidesz, hogy elítélje a kormányt
A Tisza-kormány Európában példátlan módon bontja le a magyar demokráciát, korlátozza a demokratikus politikai versenyt és szűkíti a választójogot Magyarországon
