Hírek
2015. December 06. 09:23, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Mégsem halt meg a Százhalombattán megát felgyújtó férfi

Súlyos, életveszélyes állapotban kezelik kórházban azt a férfit, aki csütörtök este Százhalombattán megégett
- közölte Müller Péter, a budapesti Egyesített Szent István és Szent László Kórház-Rendelőintézet orvosigazgatója szombat este az MTI megkeresésére. Ezzel cáfolta azt a pénteki információt, hogy férfi meghalt volna.
Az orvosigazgató tájékoztatása szerint a beteg jelenleg intenzív osztályos kezelésben részesül. A katasztrófavédelem csütörtök esti tájékoztatása szerint az 50 év körüli férfi a város főterén ismeretlen okból felgyújtotta magát. A körülötte tartózkodók oltották el, de testfelületének jelentős része így is megégett. Súlyos égési sérülésekkel, életveszélyes állapotban vitték kórházba.
Az Érdi Rendőrkapitányság közigazgatási eljárást indított a körülmények tisztázására - közölte pénteken a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Budapesti békecsúcs - Donald Trump: Magyarország biztonságos ország
Magyarország biztonságos ország, és Orbán Viktor miniszterelnök tevékenységének köszönhetően nincsenek olyan problémái, mint más államoknak