Hírek
2013. Július 17. 17:00, szerda |
Helyi
Forrás: MTI
Megsemmisítettek 10 tonna dinnyét
Szlovákiából érkezett az illegális szállítmány.
Első képünkön a munkagép a megsemmisítésre ítélt, jelöletlen eredetű görögdinnyéket borítja ki Győrben, a sashegyi szemétlerakóban 2013. július 17-én. Több mint 10 tonna jelöletlen görögdinnyére bukkantak július 16-án a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai a vámosszabadi határállomáson egy Szlovákiából érkező kamionban, ezért elrendelték a rakomány megsemmisítését.
A képen a markológép a megsemmisítésre ítélt, jelöletlen eredetű görögdinnye-szállítmányt töri össze.
Nem ehették volna meg rászorulók, akiknek az idén sem telik dinnyére? (a szerk)

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 13:00, hétfő | Helyi
Augusztustól már csak a plasztik személyi igazolvány érvényes
A régi igazolványokat cserélni kell.
2026. Június 22. 09:00, hétfő | Helyi
Mellékmérők plombálására minősített vállalkozó pályázatot hirdet a Pannon-Víz
Pályázati felhívás
2026. Június 21. 19:00, vasárnap | Helyi
Beszéljünk az emberi eredetű tápanyagokról!
A szagtól féljünk, vagy a jövőtől?
