Hírek
2013. Július 17. 17:00, szerda |
Helyi
Forrás: MTI
Megsemmisítettek 10 tonna dinnyét
Szlovákiából érkezett az illegális szállítmány.
Első képünkön a munkagép a megsemmisítésre ítélt, jelöletlen eredetű görögdinnyéket borítja ki Győrben, a sashegyi szemétlerakóban 2013. július 17-én. Több mint 10 tonna jelöletlen görögdinnyére bukkantak július 16-án a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai a vámosszabadi határállomáson egy Szlovákiából érkező kamionban, ezért elrendelték a rakomány megsemmisítését.
A képen a markológép a megsemmisítésre ítélt, jelöletlen eredetű görögdinnye-szállítmányt töri össze.
Nem ehették volna meg rászorulók, akiknek az idén sem telik dinnyére? (a szerk)

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 16:00, szerda | Helyi
Aratás van, fokozott a tűzveszély
Mit tehetsz, és mit ne tegyél?
2026. Június 24. 13:00, szerda | Helyi
Meghosszabbították, hétvégére harmadfokúra emelték a hőségriasztást
Fokozódik a hőség, vigyázzunk magunkra és egymásra!
2026. Június 24. 09:00, szerda | Helyi
Helyi kulturális közösségfejlesztés Veszkényben
Kérdőív a helyi ügyekről
