Városlista
2025. július 13, vasárnap - Jenő

Hírek

2012. Március 10. 07:15, szombat | Sport
Forrás: Felix Promotion Kft.

Megvan Babos „kabalasikere”!

Megvan Babos „kabalasikere”!

Egyesben bejutott a negyeddöntőbe Babos Tímea az Irapuatóban zajló ITF-tornán, úgy, hogy mindössze egy gémet veszített a mexikói Ximena Hermosóval szemben.

Még az első körben aratott 6:3, 6:0-s győzelménél is simábban vette a második kört Babos Tímea az irapuatói 25 ezer dollár összdíjazású ITF-tornán.

A viadal első kiemeltje az idén egyszer már megvert Ximena Hermosóval találkozott, és 6:0, 6:1-es diadalt ünnepelhetett. A Felix Promotionnel együttműködő Babos a negyeddöntőben a szlovák Jana Cepelovával találkozik, aki jelenleg a 195. a WTA világranglistáján.

Hermoso legyőzése egyébként jó előjel, hiszen Timi a mexikói lányt a Monterreyben lezajlott WTA-tornán is megverte, később pedig meg is nyerte a viadalt.

Felix Promotion Kft.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 12. 08:44, szombat | Sport

Klubvilágbajnokság - A PSG történelmi diadalra készül

2025. Július 12. 08:39, szombat | Sport

Gyulay Zsolt: Magyarországnak 2036-ban lehet nagy esélye olimpiát rendezni

Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke szerint Magyarországnak 2036-ban lehet a legnagyobb esélye a nyári játékok megrendezésére, azt követően viszont már nagyobb lesz az európai konkurencia.

2025. Július 11. 09:09, péntek | Sport

El-selejtező - Döntetlennel kezdett a Paks

A kupagyőztes Paksi FC hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott csütörtökön a román CFR Cluj csapatával a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójának első mérkőzésén.

2025. Július 10. 16:00, csütörtök | Sport

Párizs 2024 - Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika átvette a kicserélt bronzérmét

Újra csillogó bronzéremmel a nyakában fotózkodhatott szerdán a tavalyi párizsi olimpián harmadik helyezést elért Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika.