Hírek
2012. November 04. 05:00, vasárnap |
Sport
Forrás: MTI
Messi: a világ legboldogabb embere vagyok
Lionel Messi a világ legboldogabb emberének tartja magát; az FC Barcelona argentin futballistájának pénteken született meg első gyermeke.
"Köszönöm az istennek ezt a csodálatos ajándékot, mindenkit ölelek, nincs nálam boldogabb ember a földkerekségen" - írta Twitter-oldalán a legutóbbi három Aranylabda-szavazáson nyertes támadó.
Messi és Antonella Rocuzzo kisfiát Thiago Messi Rocuzzónak keresztelték el. Az El Mundo Deportivo című barcelonai sportnapilapban már meg is jelent egy fotó, amelyen a dél-amerikai csillag egy tizes számú aprócska barcelonai mezt mutat fel, amelyen a Thiago felirat olvasható.
A klasszis játékos várhatóan pályára lép a Celta Vigo elleni szombati bajnokin és amint mondta, első gólját a kisfiának ajánlja majd.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 07:38, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Nyíregyházi győzelmével újra élen a Ferencváros
A címvédő Ferencváros 3-1-es győzelmet aratott a Nyíregyháza otthonában a labdarúgó Fizz Liga 25. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén, ezzel ismét a tabella élére állt.
2026. Március 08. 13:00, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - A Zalaegerszeg legyőzte a listavezető Győrt
A Zalaegerszeg 2-1-re legyőzte hazai pályán a listavezető Győrt a labdarúgó Fizz Liga 25. fordulójának szombati játéknapján.
2026. Március 08. 11:00, vasárnap | Sport
Ausztrál Nagydíj - Russell nyerte az idénynyitót Melbourne-ben
George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte az idénynyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíjat vasárnap Melbourne-ben.

