Hírek
2016. Május 24. 19:05, kedd |
Belföld
Forrás: MTI/Infováros
Metró elé esett egy 16 éves lány a fővárosban

Metró elé esett egy 16 éves lány Budapesten a 3-as metró vonalán Határ úti megállónál. Nem sérült meg, de egy ideig pótlóbuszok jártak a metró helyett.
Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata közölte, egy 16 év körüli lány megszédült és a sínekre esett a Határ úti megállónál, de ki tudott mászni, mielőtt a metró az állomásra ért volna, így nem sérült meg.
Azóta újra teljes vonalán jár a 3-as metró - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK).
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 10. 07:35, szerda | Belföld
Ennyit nőttek az árak a KSH szerint
2025. augusztusban a fogyasztói árak átlagosan 4,3 százalékkal haladták meg az egy évvel korábbiakat. Júliushoz viszonyítva átlagosan nem változtak az árak - jelentette kedden a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2025. Szeptember 10. 07:34, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország hosszú távú földgázvásárlási szerződést írt alá a Shell-lel
Magyarország hosszú távú földgázvásárlási szerződést ír alá a Shell energiaipari konszernnel, ami a már meglévő energiaforrások megőrzése mellett lehetővé fogja tenni újak bevonását is hazánk ellátásába
2025. Szeptember 10. 07:31, szerda | Belföld
Böröndi Gábor: Magyarországon zajlik a legösszetettebb katonai művelet, az Adaptive Hussars 2025
A NATO-tagállamok közül jelenleg Magyarországon zajlik a legnagyobb és legösszetettebb katonai művelet, az Adaptive Hussars 2025 (ADHU25) - mondta a Honvéd Vezérkar főnöke a Bács-Kiskun vármegyei Fajszon kedden.
2025. Szeptember 10. 07:00, szerda | Belföld
Rekordszámú e-rollerbaleset a nyári hónapokban – minden ötödik gyermek fejsérüléssel került a Bethesda Gyermekkórházba
A Bethesda Gyermekkórházban idén március és szeptember között 202 gyermeket kellett ellátni elektromos rollerrel összefüggő baleset miatt.