Városlista
2025. december 20, szombat - Teofil

Hírek

2012. Január 30. 13:50, hétfő | Helyi
Forrás: kisalfold.hu, Csornai Többcélú Kistérségi Társulás (fotók)

Mezőgazdaság – Vidékfejlesztés – Összefogás

Mezőgazdaság – Vidékfejlesztés – Összefogás

A Rábaközi Korona Szövetkezet a Szövetkezetek Nemzetközi Éve megnyitójaként rendezte meg Szilban a Mezőgazdaság – Vidékfejlesztés – Összefogás című konferenciát.

A konferencia fő témáját adó „cukorügy" és az egyéb aktuális, mezőgazdaság és élelmiszer-termelés iránti érdeklődés óriási. A szervezőkhöz előzetesen beérkezett több mint 50 kérdésből is az a következtetés vonható le, hogy az elkövetkező évek sarkalatos kérdéseivel állunk szemben.- írta tudósításában a Kisalföld.hu

Czerván György agrárgazdaságért felelős államtitkár szerint az unió 2020-ig megszüntetheti a cukorkvóták rendszerét. A politikus kijelentette, hazánknak önellátóvá kell válnia az élelmiszer-termelésben. A Kisalföld cikkét itt elolvashatja.

Címkék: Szil

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 20. 09:00, szombat | Helyi

A Pannon-Víz ügyfélszolgálatok karácsonyi nyitvatartása

Tájékoztató

2025. December 19. 16:00, péntek | Helyi

Adventi bűnmegelőzési tippek

Biztonságos ünnepeket!

2025. December 19. 13:00, péntek | Helyi

Hétvégi programok a Rábaközben

Hova menjek? Mit csináljak?

2025. December 19. 09:00, péntek | Helyi

Korszerűbb közvilágítás lesz Szilsárkányban

Pályázati támogatással.