Hírek
2011. December 24. 13:36, szombat |
Bulvár
Forrás: Story Online
Mindenórás anyuka Judy

Az énekesnő hatalmas pocakjával már nagyon nehezen éli a mindennapjait.
Könnyen lehet, hogy a kiírt időpontnál másfél héttel korábban születik meg Judy és férje első gyermeke. Az orvosa a napokban dönti el, hogy a császármetszést javasolja-e, vagy tartja magát az eredeti kiíráshoz, és megvárják a január 4-i dátumot. Judy lábára már a cipő sem megy fel, sőt a jógatanárától elsajátított technikák is - amelyekkel ide-oda tudta helyezni a pocaklakót - csak ideig-óráig segítettek. "Az én pici testemben nem sok hely van a babának és egyre inkább érzem, hogy már ő is szűkösen van" - mondta el az Új Ásznak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el
Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben
Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség
2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár
Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben
Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.