Hírek
2021. Június 30. 17:09, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Mintegy 17 ezer doboz cigarettát találtak Újkenézen
Mintegy 17 ezer doboz cigarettát találtak a pénzügyőrök a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Újkenézen - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerdán az MTI-vel.
A közlemény szerint a 23 millió forint értékű, különféle márkájú és fajtájú cigarettát egy ingatlanban találták meg.
A pénzügyőrök az ellenőrzés közben a garázs felől sűrű, fekete füstre lettek figyelmesek. Mint kiderült, a csempész próbálta meg elégetni a cigarettát.
Miután a tüzet eloltották, az ingatlan tulajdonosát előállították, ellene a NAV munkatársai költségvetési csalás bűntett elkövetésének gyanúja miatt feljelentést tettek, a cigarettát pedig lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Enyhít szorításán a fagy és többfelé várható csapadék a hétvégén
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: nem tartozik Ukrajnára, hogy mire költjük magyar adófizetők pénzét
2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között
Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
