Hírek
2018. Június 04. 19:06, hétfő |
Bulvár
Forrás: infovárosok
Miskovits Marci berobbantja a nyarat új számával - VIDEÓVAL

Miskovits Marci továbbra sem tétlenkedik, már ami a zenélést illeti.
A The Palace (egykori Flatband) zenekar egyik oszlopos tagjával, a különleges nevű Fehér Hollóval készített közös dalt, ami leginkább a trap és a pop műfaj jegyeit hordozza magában.
A közös munkának az ötlete sem akárhogyan jött, Marci egy televíziós interjú alkalmával ismerkedett meg Hollóval, amikor épp a mikrofon másik oldalán állt. „Vendégműsorvezető voltam egy adás alkalmával az M2 Petőfi TV-n, amikor a The Palace-os srácokkal készítettem egy interjút az új klipjük kapcsán. Már akkor feltűnt, hogy egy hullámhosszon vagyunk és azonos a zenei ízlésünk, s időközben kiderült, hogy Holló producerkedik is, ezért mindkettőnk számára szinte egyértelmű volt, hogy valami közös produktumot kell létrehozzunk” – mesélte Marci.
A dal egy könnyed nyári érzést hordoz magában, és természetesen most is a fiatalok által kedvelt budapesti éjszakáról és a bulinegyedről szól. A klipet Kovács Bálint Illés rendezte, aki egy fontos társadalmi problémára is szeretné felhívni az Y generáció figyelmét. „A klipben szereplő lányok folyamatosan a mobiljukat nyomkodják és elfelejtik megélni a pillanatot. Fontos lenne, hogy ne vesszünk el a virtuális világban, s megfelelő módon és mennyiségben használjuk a közösségi oldalakat” - osztotta meg gondolatait a rendező.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Március 25. 07:37, szombat | Bulvár
Csokoládégyárban történt robbanás ölt meg többeket Pennsylvaniában
Csokoládégyárban történt robbanás ölt meg két embert és sebesített meg többeket az Egyesült Államokbeli Pennsylvaniában pénteken este.
2023. Március 23. 06:00, csütörtök | Bulvár
Megtiltotta a TikTok használatát a hivatali berendezéseken a cseh képviselőház és a szenátus
Megtiltotta a TikTok közösségi médiafelület használatát hivatalos információs rendszerében a cseh képviselőház és a szenátus.
2023. Március 19. 09:00, vasárnap | Bulvár
Ilyen bűnügyeket mások csak filmekben látnak
Újságírók kísértek el helyszínelőket munka közben.
2023. Március 14. 09:16, kedd | Bulvár
Haragosa autója helyett egy másikat vert szét egy nő Győrben
A győri rendőrök egy 36 éves vági nőt hallgattak ki gyanúsítottként, aki egy haragosa gépkocsiján akart bosszút állni, azonban kiderült, hogy a jármű nem is a férfi tulajdonában volt.