Hírek
2023. November 17. 15:49, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
MKIF: folytatódik az M0-M1 csomópont felújítása
Az M0-M1 autópálya csomópontjának környezetében több le- és felhajtó ágon burkolatfelújítási munkálatokba kezdnek szombaton - közölte a Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. (MKIF) pénteken az MTI-vel.
A cég hozzátette: a munkálatok forgalomkorlátozással és a csomóponti ágak lezárásával járnak, ezért arra kérik a közlekedőket, hogy hosszabb menetidővel számoljanak.
A tájékoztatás szerint mivel véget ért az egyes vasúti fővonal felújításának második üteme, lehetőség nyílik a korábban megkezdett burkolat-felújítási munkálatok folytatására.
Előreláthatólag december 1-jéig tartanak a felújítási munkák az M0-M1 csomópontjában - írta a MKIF.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 07. 07:41, kedd | Belföld
Magyar Péter: még Isztambulban is nevettek, hogy a Fidesz akar tüntetni a demokrácia mellett
Még Isztambulban is hangosan felnevettek, amikor meghallották, hogy a Fidesz akar tüntetni az alkotmányosság és a demokrácia mellett - közölte a miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 06. 15:00, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: szakmai kerekasztalokon egyeztetnek az egészségügy megújításáról
Szakmai kerekasztalokon, az ágazati szereplőkkel egyeztetve újítaná meg az egészségügyet az Egészségügyi Minisztérium.
