Hírek
2022. Június 01. 16:00, szerda |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Motorkerékárral ütközött az autó Bősárkány térségében

A rendőrök egy 31 éves sofőrrel szemben intézkedtek.
A 86-os főúton, Bősárkány irányából Hanságliget felé közlekedett személygépkocsival egy hegyeshalmi férfi. Haladása során – vélhetően figyelmetlenségéből kifolyólag – úgy kezdett előzésbe, hogy nem győződött meg arról, hogy járműve előzését már megkezdte egy motorkerékpáros, és nekiütközött a kétkerekűnek. A baleset során személyi sérülés nem történt, azonban mindkét járműben anyagi kár keletkezett.
Az eset körülményeit a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság vizsgálja.
A közúti közlekedési balesetek megelőzése érdekében a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság az alábbiakra hívja fel a gépjárművezetők figyelmét:
Közlekedésük során kiemelt körültekintéssel legyenek a motorral, kerékpárral közlekedőkre!
Vezessenek türelmesen, toleránsan, az „Elsőbbségadás kötelező!” jelzőtábla szabályait a biciklivel közlekedők tekintetében is minden esetben tartsák be!
…hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 07. 00:00, hétfő | Helyi
Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen
A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.
2025. Július 06. 16:00, vasárnap | Helyi
Szilsárkányban született a szegedi erdők atyja
Kiss Ferenc erdőmérnökre emlékeztek szülőfalujában.
2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Helyi
Magyarországon stabil a fehérgólya állomány
Nemzetközi és magyarországi adatok.