Hírek
2012. Október 30. 11:00, kedd |
Helyi
Forrás: saját forrás
Múlnak a napok, mint hónapok
Az elmúlt napokban a Rábaközben több évszak is megmutatta magát.
Egy olvasónktól kaptunk néhány fotót, amelyeket a Rábaközben készített az elmúlt napokban. A képek önmagukban szépek, néha magunk is rácsodálkozunk, hogy amit mindennap látunk magunk körül, az micsoda szépségeket rejteget.
A képek érdekessége, hogy alig néhány nap alatt készültek. Ez alatt a néhány nap alatt fürödhettünk a késő őszi napfényben, és didereghettünk az közelgő telet idéző havazásban.
Nem különleges, csak szeszélyes az időjárás, de nem lehet okunk panaszra így október végén, novemberhez közeledve, hiszen az előrejelzések szerint a hétvégi ünnepnapokon szép idő lesz.
Különösen annak ismeretében lenne érthetetlen bármiféle panaszkodás az időjárásunkra, hogy a hírekből tudjuk, New York és az Egyesült Államok keleti partvidéke az elmúlt órákban története talán legpusztítóbb viharával küzdött.
Vajon ki ismeri fel, hol készültek ezek a fotók?
A tippeket nyugodtan ide lehet írni kommentben a cikk és a képek alá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 16:00, péntek | Helyi
A hidegben fokozott felelősséggel tartozunk állatainkért
Rendőrségi felhívás
2026. Január 23. 09:00, péntek | Helyi
Milyen volt az igazi tél 100 éve Csornán?
Megyénkben a mérések kezdete óta 1929-ben volt a leghosszabb és leghidegebb időszak.
2026. Január 22. 16:00, csütörtök | Helyi
Az év első tizenöt napján már 6 ember vesztette életét lakástűzben
A katasztrófavédelem felhívása
