Hírek
2017. Július 02. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Nagyon jónak ígérkezik a dinnyetermés
Nagyon jónak ígérkezik a dinnyetermés a FruitVeB Magyar Zöldség gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács ügyvezetője szerint.
Domján Erika az M1 aktuális csatorna szombati műsorában azt mondta: a szezon a héten indul, és várhatóan szeptember elejéig lehet majd vásárolni jó minőségű dinnyét a piacokon.
Az áruházláncok hamarosan felveszik a kínálatukba a magyar dinnyét - közölte.
Domján Erika megjegyezte azt is, hogy a magyar sárgadinnye minősége is nagyon jó.
Elmondta, azt is, a trendek annyiban változtak, hogy ma már inkább a hűtőszekrényben elférő kisebb dinnyéket vásárolják az emberek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
