Hírek
2018. Március 27. 18:37, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: facebook.com/Országos Meterorológiai Szolgálat
Négynaposra bővítette veszélyjelzését a meteorológiai szolgálat
Négynaposra bővítette veszélyjelző előrejelzését az Országos Meteorológiai Szolgálat, amely erre a Facebook-oldalán hívta fel a figyelmet kedden.
A szolgálat honlapján (www.met.hu) általános élet- és vagyonvédelmi célokat szolgáló figyelmeztető rendszert működtet azzal a céllal, hogy kritikus időjárási helyzetekben, illetve ezeket megelőzően hiteles információforrást biztosítson. A veszélyjelzési információk a www.met.hu/idojaras/veszelyjelzes, illetve a veszelyjelzes.met.hu oldalon érhetők el.
Eddig csak az adott és a következő napra adtak térképes figyelmeztető előrejelzést a várható veszélyes időjárási jelenségekről - mint például a várható extrém hideg, kánikula, havazás, heves zivatar, tartós köd veszélyéről -,
mostantól viszont a harmadik és negyedik napra is készül előrejelzés.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
2026. Március 09. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Toroczkai László: a Mi Hazánk közel van ahhoz, hogy irányítani tudja Magyarországot
A tiszta magyar gondolatot, a magyar igazságot képviselő Mi Hazánk Mozgalom még soha nem volt olyan közel ahhoz, hogy így vagy úgy, de irányítani tudja Magyarországot - hangoztatta a párt elnöke Kaposváron vasárnap.
2026. Március 09. 10:00, hétfő | Belföld
Iráni konfliktus - Szijjártó Péter: 76 utassal a fedélzetén landolt a mai mentesítő járatunk Budapesten
Hetvenhat utassal a fedélzetén landolt \"a mai mentesítő járatunk Budapesten\" - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter vasárnap este a Facebook-oldalán.
2026. Március 09. 07:31, hétfő | Belföld
Két független jelöltet győzött le a Fidesz Kazincbarcikán
Orbán Viktor a Tisza felett aratott hatalmas győzelemről ír közösségi oldalán.

