Hírek
2017. Július 05. 13:17, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Nem kell az idén érettségizőknek beküldeni érettségi bizonyítványukat
Nem kell beküldeniük az idei felsőoktatási felvételi eljárásban az érettségi bizonyítványukat a felvételi rendszerbe azoknak a jelentkezőknek, akik 2017-ben, a magyar kétszintű rendszerben tettek vizsgát
- hívta fel a figyelmet szerdán az Oktatási Hivatal. A hivatal MTI-hez eljuttatott közleménye szerint az érettségi vizsga eredményeit az Oktatási Hivatal a közhiteles nyilvántartásból beszerzi, és a felsőoktatási felvételi eljárásban figyelembe veszi.
Aki a felvi.hu-n, a személyes oldalán azt tapasztalja, hogy az eredménye július 10-ig nem jelenik meg, vagy hibás, annak legkésőbb július 12-ig kell feltöltenie az eredményét igazoló dokumentumot (érettségi bizonyítvány, érettségi tanúsítvány) az e-felvételi rendszerbe az "Új dokumentum" funkció segítségével - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld
A Wizz Air rendszerei a hét közepén tervezett karbantartás miatt átmenetileg leállnak
2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld
Portfolio.hu: Brüsszel kemény üzenetet küldött a magyar kormánynak
Brüsszel egyértelművé tette, hogy a Barátság vezetéket ért dróntámadás okozta károkért Oroszország felelős
2026. Február 24. 10:26, kedd | Belföld
Holnap éjfélig még benyújtható a katabevallás
A kisadózóknak 2026. február 25-éig kell nyilatkozniuk a 2025-ben megszerzett bevételükről. A nyilatkozat pár perc alatt elkészíthető, és online beadható.
2026. Február 24. 07:35, kedd | Belföld
Választás 2026 - Orbán Viktor: amíg nem jön az olaj, nincs pénz Ukrajnának
Amíg nem jön az olaj a Barátság kőolajvezetéken, addig nincs pénz Ukrajnának

