Városlista
2025. november 5, szerda - Imre

Hírek

2017. Augusztus 02. 10:52, szerda | Sport
Forrás: mti

Neymar eszméletlen összegért eligazol a Barcelonából

Neymar eszméletlen összegért eligazol a Barcelonából

Neymar, az FC Barcelona labdarúgója közölte csapattársaival, hogy a Paris Saint-Germainhez szerződik.

A 25 éves brazil játékos a szerda délelőtti edzésen jelentette be döntését, pár perccel később pedig távozott - számolt be róla a RAC1 katalán rádió.

A klub annyit hozott nyilvánosságra a történtekről, hogy a támadó jelezte csapattársainak: "az a szándéka, hogy távozik és máshol folytatja pályafutást, az edző pedig engedélyezte neki, hogy otthagyja az edzést".

A nemzetközi sajtóban az elmúlt hetekben sok találgatás jelent meg Neymar jövőjéről, s több helyen megírták: a PSG kész kifizetni a brazil futballista 222 millió eurós (67,7 milliárd forintos) kivásárlási árát.

Neymar 2013 nyarán igazolt a Barcelonához, amelyben végig kulcsembernek számított. A 2016/17-es idényben 45 tétmeccsen 20 gólt szerzett és 27 gólpasszt adott. Szerződése 2021 nyaráig érvényes.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 05. 07:30, szerda | Sport

Bajnokok Ligája - Győzelmet ért Szoboszlai gólpassza

A Liverpool Szoboszlai Dominik átadása után született góllal 1-0-ra legyőzte a Real Madridot hazai pályán a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának negyedik fordulójának keddi játéknapján.

2025. November 04. 07:47, kedd | Sport

Bajnokok Ligája - A 4. fordulója programja: Liverpool-Real és PSG-Bayern

A Szoboszlai Dominiket és Kerkez Milost foglalkoztató Liverpool a Real Madridot fogadja kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának negyedik fordulójában.

2025. November 03. 07:15, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen

A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.

2025. November 02. 08:37, vasárnap | Sport

Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a 228. örökrangadót

A címvédő Ferencváros 4-1-re győzött az MTK Budapest ellen a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának szombat esti rangadóján.