Városlista
2026. július 11, szombat - Nóra, Lili

Hírek

2022. Június 06. 11:10, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Nő támadt nőkre, erőszakkal akart rabolni

Nő támadt nőkre, erőszakkal akart rabolni

Perceken belül elfogták a feltételezett elkövetőt az angyalföldi rendőrök.

A gyanú szerint egy nő május 31-én, 8 óra után néhány perccel Budapest XIII. kerületében, a Hollán Ernő utcában megtámadott egy arra sétáló asszonyt, akinek a napszemüvegét akarta erőszakkal elvenni. Rövid dulakodás után a támadó otthagyta kiszemelt áldozatát, és egy másik járókelőhöz lépett. Ennek a nőnek a haját húzta, megpróbálta a telefonját és tárcáját kitépni a kezéből, azonban itt sem járt sikerrel – közölte a rendőrség.

Kifejtve, hogy egyik megtámadott nő sem sérült meg. Az angyalföldi rendőrök a bejelentést követő tíz percen belül elfogták a feltételezett elkövetőt.

A 31 éves T. Virágot a nyomozók rablás bűntett kísérlet megalapozott gyanújával hallgatták ki, majd őrizetbe vették.

Címkék: elfogás, , rablás, támadás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 10. 15:00, péntek | Belföld

Az államfő elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében a Sándor-palotánál

A \"tiszás önkényuralom kiépítése\" és Sulyok Tamás köztársasági elnök elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében csütörtökön a Sándor-palotánál.

2026. Július 10. 14:00, péntek | Belföld

Közel 2 millióan nézték az elsötétült M1-et

A közösségi médiában is tarolt az M1 médiatörténeti felirata, a megtekintések száma minden adatot összegezve közel 2 millió - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.

2026. Július 10. 13:00, péntek | Belföld

Jellemőzen napos-gomolyfelhős, meleg, de szeles idő várható a hétvégén

Jellemzően napos-gomolyfelhős, de szeles idő várható a hétvégén, és nem kizárt záporok, zivatarok kialakulása.

2026. Július 10. 11:00, péntek | Belföld

Új vasútfejlesztés előkészítése kezdődött meg Székesfehérvár és a Balaton között

Új vasúti beruházás előkészítésére kötöttek tervezési szerződést a balatoni vasútvonal Szabadbattyán-Lepsény szakaszának fejlesztésére, amelynek célja, hogy itt is két vágányon, 160 kilométer/órás sebességgel lehessen haladni