Városlista
2025. május 21, szerda - Konstantin

Hírek

2019. Február 24. 08:59, vasárnap | Kék hírek
Forrás: police.hu

Nyakon szúrta a kutyát – Vádat emelnek

Nyakon szúrta a kutyát – Vádat emelnek

A Várpalotai Rendőrkapitányság befejezte annak az 51 éves férfinak az ügyében folytatott vizsgálatot, aki ellen állatkínzás vétségének kísérlete miatt indult büntetőeljárás.

Az eljárás adatai alapján 2018. december 5-én 16 óra körül érkezett a bejelentés a rendőrségre, hogy Várpalotán az egyik családi háznál ismeretlen tettes az utcafronti kapun átnyúlva késsel nyakon szúrt egy kutyát. Az ügyben folytatott adatgyűjtés eredményeként egy 51 éves helyi lakos került a rendőrség látókörébe, akit a nyomozók 2019. február 12-én állatkínzás vétség kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgattak ki gyanúsítottként.

A nyomozás vizsgálati szakaszában a Várpalotai Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.

2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek

A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség

Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.

2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek

A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.