Hírek
2013. Június 02. 14:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőrfőkapitányság
Nyitott autóból lopott
Nyolcvanezer forint készpénze és személyes iratai bánták figyelmetlenségét annak a 63 éves asszonynak, kinek nyitva hagyott autója első üléséről vitte el ismeretlen elkövető értékeit.
A 63 éves asszony a győri nagyáruház parkolójában várakozó autójába pakolta be a vásárolt termékeket a délutáni órákban. Ezt követően a bevásárlókocsit a jármű közelében lévő gyűjtőhelyre tolta, miközben gépkocsijának lezárását elmulasztotta megtenni.
A nyitott autóból ismeretlen tettes ellopta az asszony táskáját nyolcvanezer forint készpénzével, értékeivel, személyes irataival együtt.
A Győri Rendőrkapitányság lopás gyanúja miatt folytatja a nyomozást.
A rendőrség felhívja a járművezetők figyelmét, értékeiket ne hagyják őrizetlenül az autó utasterében, „felkínálva” azt az elkövetőknek. A látható helyen hagyott értéktárgyak megszerzése nem okoz nehézséget a bűnözőknek.
A gépkocsit mindig gondosan zárják be, aktiválják a biztonsági rendszert. Ezt akkor is tegyék meg, ha csak pár másodpercre távolodnak el vagy fordítják el figyelmüket autójuktól.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 20. 16:00, péntek | Helyi
150 éve indult a vonatközlekedés Győr és Sopron között
Magyarország egyik legforgalmasabb vasútvonala.
2026. Február 20. 12:00, péntek | Helyi
EM államtitkár: az olcsó orosz energiaforrások kora véget ért a háborúval
Az Európa számára elérhető, olcsó orosz energiaforrások korának véget vetett az orosz-ukrán konfliktus - mondta Gondola Csaba, az Energiaügyi Minisztérium (EM) körforgásos gazdaságért és klímapolitikáért felelős államtitkára.

