Hírek
2018. Június 05. 09:52, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Nyolcvanmilliós drogfogás – elkaptak hat dílert is
Hat kábítószer-kereskedőt fogtak el, az akció során mintegy 80 millió forint értékű kábítószert foglaltak le a rendőrök - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóirodája kedden az MTI-vel.
A hajdú-bihari és budapesti rendőrök a Terrorelhárítási Központ embereivel közösen fogták el a hat - három budapesti és három szigetszentmiklósi - férfit, aki országszerte kereskedett droggal.
A rendőrök a gyanúsítottak szigetszentmiklósi, budapesti és debreceni lakásán házkutatást tartottak, melynek során 6,4 kilogramm marihuánát, 5,4 kiló amfetamint, 600 gramm kokaint, 8000 extasy tablettát és egyéb kábítószergyanús anyagot, valamint a terjesztéshez szükséges eszközöket találtak. Lefoglaltak még 20 millió forint készpénzt és 1 millió forint értékű valutát.
A hat gyanúsítottat előállították, bűnügyi őrizetbe vették. A Debreceni Járásbíróság június 3-án elrendelte előzetes letartóztatásukat.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 13. 10:00, péntek | Belföld
Czepek Gábor: várjuk Kijev válaszát
Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről
2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld
Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát
2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok
Szerinte kamu az egész.
2026. Március 12. 07:21, csütörtök | Belföld
NAV: hétfőig lehet kérni az szja-bevallási tervezetek postázását
Még öt napig, március 16-ig kérhetik az szja-bevallási tervezetek postázását azok, akik nem rendelkeznek elektronikus elérhetőséggel - hívta fel a figyelmet szerdán a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
