Hírek
2019. Március 16. 05:01, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Öngyilkost mentett a szabadnapos rendőr

Kezével tartotta az önakasztott férfit.
A Készenléti Rendőrség szolgálaton kívüli rendőre március 15-én reggel Budapesten a VIII. kerület Thököly úton egy férfira lett figyelmes, aki kötéllel akart véget vetni életének.
A szolgálaton kívüli járőr azonnal odalépett a férfihez, és kezével tartotta, miközben öngyújtóval elégette a kötelet.
A BRFK szolgálatban lévő járőrei a segítségnyújtásban közreműködtek, és a zavartan viselkedő férfihez mentőt hívtak. A mentőszolgálat munkatársai a férfit kórházba szállították.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 23. 08:41, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét
A háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét - írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2025. Október 23. 08:39, csütörtök | Belföld
Október 23. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges