Hírek
2013. Június 05. 12:44, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Óriásbögréket hív vissza az Ikea

Visszahívja az Ikea az áruházaiból a Magyarországon is kapható Lyda fantázianevű óriáscsészéket, mert forró folyadék hatására eltörhetnek, égési sérüléseket okozhatnak.
A lakberendezési áruházlánc szerdai közleménye szerint világszerte húsz ilyen esetről van tudomásuk, tíz esetben sérülés is történt.
A Lyda csészéket 2012 augusztusa és 2013 áprilisa között forgalmazták az Ikea áruházakban.
A társaság közölte, hogy a visszavitt bögrék teljes vételárát visszakapják a vevők.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
A Hortobágyról telepítenek vissza vadlovakat Kazahsztánba
A Hortobágyról telepítenek vissza Przewalski-vadlovakat Kazahsztánba, az Altin Dala rezervátumba június folyamán
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Háborúellenes költségvetésnek nevezte el Nagy Márton a jövő évi büdzsét
Háborúellenes költségvetésnek nevezte a 2026-os költségvetést a nemzetgazdasági miniszter a törvényjavaslat szerdai általános vitájában az Országgyűlésben.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú
A türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú, ha olcsó energiát szeretnénk, ahhoz barátok kellenek, nem ellenségek - jelentette ki a miniszterelnök a Facebook-oldalán szerdán.
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.