Városlista
2025. szeptember 18, csütörtök - Diána

Hírek

2013. Február 14. 09:05, csütörtök | Helyi
Forrás: saját forrás

Óriási dugók Csornán, a kamionok nem hajthatnak rá a 86-os főútra

Óriási dugók Csornán, a kamionok nem hajthatnak rá a 86-os főútra

Mi ott vagyunk mindenhol. Tőlünk mindent megtudhat.

A 86-os főutat Csornáról Jánossomorja és Beled felé lezárták a kamionok elől. A főút Szilsárkány-Szil, valamint Páli-Beled közti szakasza különösen kritikus. A 86-osra az M 1-es autópályáról Mosonmagyaróvárnál sem engedik ráhajtani a kamionokat. Ezért az autópályán Győrig mennek, és onnan a 85-ösön jönnek Csornáig.

Itt a gimnáziumi körforgalomban a rendőrök újra terelik őket, mert Szombathely felé nem indulhatnak. Számukra a Csorna-Nagycenk-Hegyfalu útvonal járható, ha nehezen is, ott hajthatnak rá a 86-osra.

Jelentős fennakadást okoz Csorna belvárosában, hogy a söfőröknek egyesével kell elmagyarázni a helyzetet. Van, aki úgy dönt, hogy továbbhajt Nagycenk felé, de vannak, akik Csornán próbálják kivárni a helyzet normalizálódását. Emiatt óriási kamionsorok okoznak dugót Csorna amúgy is túlzsúfolt városközpontjában. A Lidl áruház parkolója már teljesen megtelt parkoló kamionokkal. A Templom utcából szinte lehetetlen kihajtani a kamionsorok miatt. A nemrég egyirányúsított utcából csak veszélyes tolató manőverekkel lehet kijutni. Figyeljünk egymásra!

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 17. 16:00, szerda | Helyi

Rendbe tették a szili kerékpáros centrum területét

Önkéntes társadalmi munkában

2025. Szeptember 17. 13:00, szerda | Helyi

Prevenció a fiatalokért

Amit nem mondanak el, pedig tudnod kellene…

2025. Szeptember 17. 09:00, szerda | Helyi

Megkezdődtek az útfelújítási munkálatok Kapuváron

Az Európai Unió támogatásából.

2025. Szeptember 16. 15:00, kedd | Helyi

Telefont lopott, felismeri?

A nyomozók a lakosság segítségét kérik az ismeretlen férfi azonosításához.