Hírek
2017. Március 28. 07:28, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Öt évvel ezelőtti gyilkosság elkövetőjét kapták el - mást miatt éppen ül
Öt évvel ezelőtti emberölés elkövetőjét fogták el a rendőrök - közölte kedd hajnalban honlapján a rendőrség.
Néhány hete derült fény az akkor 52 éves csongrádi férfi 2012-es eltűnésére, és ekkor merült fel annak gyanúja, hogy bűncselekmény áldozata lett a férfi, akinek holttestét a település egyik házának udvarán találták meg hétfőn - írták.
Az ügyben gyanúsítottként kihallgatott, most 27 éves - egy másik ügyben éppen jogerős szabadságvesztését töltő - férfi beismerte a cselekmény elkövetését.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 20. 11:00, péntek | Belföld
Hideg idő - Hófúvásra és havazásra figyelmeztet a meteorológia pénteken
Havazásra és hófúvásra kell számítani pénteken a nyugat-dunántúli vármegyékben - figyelmeztetett a HungaroMet Zrt. az MTI-hez pénteken eljuttatott veszélyjelzésében.
2026. Február 20. 07:15, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot
Azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot: ezek az ukránok
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
843 kilométer közút felújítását tervezik idén
A burkolathibák javítása folyamatos, és ha az időjárás engedi, hamarosan elkezdődhetnek a teljes körű útfelújítási munkák is - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
Akkumulátoralkatrész-gyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben
Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.

