Hírek
2011. Július 04. 07:21, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Péntektől a mentőszolgálat kezében a betegszállítás
Péntektől az Országos Mentőszolgálat irányítja a betegszállításokat. A fuvarosok megrendelése továbbra is a megszokott módon, a betegszállítóknál történik: az a szolgáltató köteles területi ellátásra, amelynek a területén a bizt
Szintén az Országos Mentőszolgálat irányítja a mentést tömeges baleset vagy katasztrófa esetén.
- A megrendelés továbbra is a betegszállítóknál lesz, nem az Országos Mentőszolgálatnál, csak együttműködünk a hosszútávú fuvarok tekintetében - mondta a hírTV-nek Bíró Zsuzsa, a Magyar Betegszállítók Országos Egyesületének sajtóreferense. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld
Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra
Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.
2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!
A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is
2025. December 24. 10:24, szerda | Belföld
Steinbach József: el kell csendesedni, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát
Karácsony az Istenre figyelés ideje, de el kell tudni csendesedni ahhoz, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát

