Városlista
2026. május 3, vasárnap - Tímea

Hírek

2022. Augusztus 14. 09:06, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Poénból leugrott a Szabadság hídról a Dunába, jöttek a rendőrök

Poénból leugrott a Szabadság hídról a Dunába, jöttek a rendőrök

Szórakozásból ugrott le a Szabadság hídról.

A rendőrségre szombaton 19 óra 36 perckor érkezett bejelentés, hogy a Szabadság hídról egy ember a vízbe esett. A Budapesti Rendőr-főkapitányság Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányságának beosztottjai, Balázs Benedek főhadnagy és Horváth-Steiner Nikoletta őrmester öt percen belül megtalálták és a szolgálati hajóba emelték a 22 éves külföldi férfit, aki a rendőröknek elmondta, hogy szórakozásból ugrott a Dunába - közölte a rendőrség.

Ezt követően őt partra vitték, majd további ellátása céljából átadták a mentőknek.

Címkék: duna, leugrott, vízirendőr

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 02. 14:00, szombat | Belföld

Tanács Zoltán: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország

Új fejezetet kell nyitni a kormány és a tudomány viszonyában, olyan oktatási rendszert kell építeni, amely képes kinevelni a 21. század tudósait, szabad tudomány nélkül nincs szabad ország

2026. Május 02. 09:11, szombat | Belföld

Választás 2026 - Jogerős az országgyűlési választás eredménye

Jogerőssé vált az április 12-ei országgyűlési választás eredménye, miután a Kúria a választás országos listás eredményét megállapító határozat ellen benyújtott két jogorvoslati kérelmet elutasította pénteken.

2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld

Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása

Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is