Városlista
2026. január 26, hétfő - Vanda

Hírek

2022. Május 03. 09:04, kedd | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu

Rálőttek egy férfira a fővárosban

Rálőttek egy férfira a fővárosban

Gumilövedékes fegyverrel lőttek rá egy férfira hétfőn a fővárosban. A meglőtt férfi súlyos szemsérülést szenvedett, az elkövetőt és társait elfogták - közölte a rendőrség a honlapján.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) közleménye szerint késő délután a főváros XXI. kerületében szerelemféltés miatt vitatkozott össze két férfi. Egyikőjük egy gumilövedékes fegyverrel lőtt rá a másikra.

A fegyveres támadó ezt követően három társával autóval akart elmenekülni, de a rendőrök elfogták őket. A négy férfit előállították, elszámoltatásuk folyamatban van.

A meglőtt férfit a mentők súlyos szemsérüléssel vitték kórházba - írta a rendőrség.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson

Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország

2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani

A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.

2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld

A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak

Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.