Városlista
2026. július 12, vasárnap - Izabella

Hírek

2021. Június 07. 08:00, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Részeg sofőr miatt sérültek meg súlyosan

Részeg sofőr miatt sérültek meg súlyosan

Neszmélyen egy férfi kocsival egy ingatlan kerítésének, majd egy másik épület falának ütközve annak udvarán felborulva állt meg.

Egy nyergesújfalui férfi szombaton 19 óra 55 perc körül kocsival és két utasával közlekedett Neszmélyen. Sebességét nem az út vonalvezetésének megfelelően választotta meg, emiatt az egyik ingatlan kerítésének, majd a kapubejárón keresztül egy másik épületnek ütközött, ahol az udvaron felborulva állt meg. A baleset során mind a hárman súlyosan megsérültek – közölte a rendőrség.

A sofőrrel szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív eredményt mutatott. Ellene, mivel ittas állapotban súlyos közúti közlekedési balesetet okozott, ittas járművezetés bűntett elkövetése miatt indul büntetőeljárás.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 12. 13:00, vasárnap | Belföld

MTVA: a közszolgálati hírszolgáltatás összehangoltan és fokozatosan újraindul a közmédia felületein

Megkezdődött a hírszolgáltatás fokozatos újraindítása az M1 képernyőjén, a közmédia rádiós felületein, valamint a digitális platformokon

2026. Július 12. 10:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: hétfőn az Országgyűlés elfogadja az alaptörvény 17. módosítását

Hétfőn az Országgyűlés elfogadja az alaptörvény 17. módosítását. A köztársasági elnöknek öt napja lesz, hogy aláírja azt. Ha nem teszi meg, akkor megindítható ellene a megfosztási eljárás

2026. Július 11. 14:00, szombat | Belföld

Orbán Anita: a Nyugat-Balkán uniós csatlakozása Európa versenyképességét is erősíti

A Nyugat-Balkán térségének stabilitása Magyarország és egész Európa biztonságát, uniós csatlakozása pedig Európa versenyképességét is erősíti

2026. Július 11. 13:00, szombat | Belföld

UniCredit: idén 1,3 százalékkal, jövőre 2,5 százalékkal bővülhet a magyar gazdaság

Idén a magyar GDP-növekedése 1,3 százalékos lehet, majd jövőre a beruházások fellendülésével 2,5 százalékra javul