Hírek
2017. November 14. 18:43, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Robbanás történt egy pécsi lakásban, egy ember súlyosan megsérült
Robbanás történt kedden késő délután Pécsen, egy belvárosi lakásban, egy ember súlyosan megsérült - közölte a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Fábián Lilla korábban azt mondta: a Király utcai társasházban történt detonáció okát még vizsgálják.
A katasztrófavédelem megyei honlapján közzétett beszámoló szerint a robbanás egy kétszintes társasház második emeleti lakásában történt, ahol tűz is keletkezett, és emiatt az épület falai megdőltek.
A sérültet a mentők kórházba vitték.
Fábián Lilla kora este az MTI-nek elmondta, hogy a tűzoltók befejezték az oltást és az utómunkálatok folynak. Hozzátette: a statikus jelenleg is vizsgálja az épületet. Két lakás lakhatatlanná vált. A többi ötnek a lakói a közműszolgáltatás visszaállítása után térhetnek vissza otthonukba.
Az MTI tudósítója a katasztrófavédelem és a rendőrség egységein kívül a helyi gázszolgáltató munkatársait látta a helyszínen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 18. 11:00, szombat | Belföld
Gulyás Gergely: olyan Fidesz-frakció kell, amely a párt megújulását képes szimbolizálni
2026. Április 18. 09:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: nagy országos rendezvény lesz az új kormány megalakulásának napján
Nagy országos rendezvényt szervez a Tisza Párt az új Országgyűlés alakuló ülésére a Parlament előtti Kossuth térre
2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet
Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a jobboldali közösség teljes megújítására van szükség
A jobboldai közösség teljes megújításáról beszélt a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön a Patrióta Youtube csatornáján közvetített interjúban.
