Hírek
2022. Április 13. 08:55, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Robbanás után kigyulladt egy társasházi lakás Szolnokon
Kigyulladt egy első emeleti, társasházi lakás kedd este Szolnokon, sérült nincs, de mintegy ötven lakónak el kellett hagynia az épületet - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.
Németh Ádám a MTI-nek elmondta: a Czakó Elemér utcai lakásában nem tartózkodott senki, hét lakót a tetőről, egy embert pedig az erkélyről mentettek ki kosaras járművel, mindenki más el tudta hagyni a négyemeletes épületet.
A lakókért melegedő busz érkezett - fűzte hozzá. Elmondta, hogy a szakemberek átnézték a két szomszédos lépcsőházat is, de mivel azok biztonságosak, visszatérhetnek az ott lakók.
Az MTI információi szerint a bejelentés előtt robbanás hallatszott.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 20. 12:00, szombat | Belföld
Szőlő utcai ügy - Pócs János újabb feljelentést tesz a jövő héten
Újabb feljelentést tesz jövő héten az ügyészségen Pócs János fideszes országgyűlési képviselő a Szőlő utcai ügyben. A politikus ezt pénteki budapesti sajtótájékoztatóján közölte.
2026. Június 20. 11:00, szombat | Belföld
Sulyok Tamás aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását
Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását és elrendelte a Magyar Közlönyben való kihirdetését - közölték az államfő Facebook-oldalán pénteken.
2026. Június 20. 10:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: elfogadhatatlan, hogy a közérdek helyett az autópálya-koncesszor profitja diktálja a szabályokat
Az M1-es autópályán tapasztalható torlódások mögött nemcsak a felújítások állnak: a korábbi kormány a Mészáros-Szíjj koncesszor kedvéért feloldotta az egyszerre lezárható útszakaszokra vonatkozó korlátokat.
2026. Június 20. 08:23, szombat | Belföld
Magyar Péter: októberben lezárulhat a hetes cikkely szerinti eljárás
Októberben lezárulhat a Magyarország ellen nyolc éve, a Sargentini-jelentés alapján indított hetes cikkely szerinti eljárás
