Hírek
2018. Március 21. 13:41, szerda |
Bulvár
Forrás: mti
Ronaldinho politikai karrierbe kezdett
Ronaldinho, a brazilok aranylabdás és világbajnok labdarúgója belépett a Brazil Republikánus Pártba (PRB), és elképzelhető, hogy az októberi választásokon is indul.
"Nagyon örülök, hogy részese lehetek egy olyan programnak, amely a legjobb az országnak, továbbá modernitást, boldogságot és egészséget biztosít minden lakosának" - idézte a 37 éves Ronaldinhót a párt által kiadott közlemény.
Az AFP párton belüli forrástól úgy értesült, még nem eldöntött az, hogy a volt labdarúgó - aki januárban jelentette be visszavonulását - indul-e a következő, októberre tervezett választásokon.
Ronaldinho a Paris Saint-Germainben vált ismert labdarúgóvá Európában, majd 2003-ban már világbajnokként szerződött a Barcelonához, amelynek öt éven át vezéregyénisége volt. A katalánokkal öt trófeát nyert - 2006-ban a Bajnokok Ligájában diadalmaskodott -, 2005-ben kiérdemelte az Aranylabdát.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 10. 09:00, péntek | Bulvár
Elhunyt Bonnie Tyler walesi énekesnő
Elhunyt Bonnie Tyler világhírű walesi énekesnő. A Total Eclipse of the Heart, a Holding Out for a Hero vagy az It\'s a Heartache című slágerek előadója 75 éves korában, szerdán halt meg egy portugáliai kórházban
2026. Július 09. 15:00, csütörtök | Bulvár
Jövőre Esztergomba költözik az EFOTT
Jövőre Esztergomba költözik az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója (EFOTT), a szerdán megkezdődött és vasárnapig tartó jubileumi 50. fesztivál az utolsó, amelyet a Velencei-tó partján tartanak.
2026. Július 07. 11:00, kedd | Bulvár
Személyi változás a Nemzeti Sport élén
A Nemzeti Sport Kft. ügyvezetője a tulajdonosi jogokat gyakorló közmédia vezetőjének, Horváth Andrásnak kérésére hétfőn azonnali hatállyal mentesítette a munkavégzés alól Szöllősi Györgyöt, a Nemzeti Sport főszerkesztőjét
