Városlista
2025. május 22, csütörtök - Júlia, Rita

Hírek

2016. November 20. 05:24, vasárnap | Kék hírek
Forrás: mti

Saját nagymamáját késelte meg

Saját nagymamáját késelte meg

Elfogták a rendőrök azt a 33 éves férfit, aki a gyanú szerint pénteken Sárrétudvariban többször megszúrta 84 éves nagymamáját.

A rendelkezésre álló adatok szerint november 17-én 23 óra körül egy Sárrétudvariban lévő családi házban unokája többször megszúrta 84 éves nagymamáját, majd átment egy másik szobába aludni. Másnap 9 óra 20 perckor gyermeke talált rá a sértettre, aki azonnal értesítette a rendőrséget. A mentőszolgálat helyszínre érkező munkatársai az idős nőt sérülései ellátása érdekében kórházba vitték. Az elsődleges orvosi vélemény szerint a sértett nyolc napon belül gyógyuló könnyű sérüléseket szenvedett.

A rendőrök a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 33 éves L. Krisztiánt elfogták és a Püspökladányi Rendőrkapitányságra előállították, ahol gyanúsítottként kihallgatták. A sárrétudvari lakos ellen - őrizetbe vétele mellett - súlyos testi sértés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt rendeltek el nyomozást. A Püspökladányi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya kezdeményezi a férfi előzetes letartóztatását.

Fotó: illusztráció

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.

2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek

A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség

Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.

2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek

A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.