Hírek
2013. Augusztus 01. 12:09, csütörtök |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőrfőkapitányság
Sértettek jelentkezését várja a rendőrség
Felhívás
A Győri Rendőrkapitányság lopás vétségének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást K. László és G. József ellen.
A két férfi kerékpárokat tulajdonított el Győrben 2013. július 12-én a Vidéki buszpályaudvar és a MÁV pályaudvar kerékpártárolójából. Az ellopott biciklik közül kettő tulajdonosát a rendőrség beazonosította.
A Győri Rendőrkapitányság várja annak a sértettnek a jelentkezését, akinek a fenti napon a Vidéki Buszpályaudvarról kerékpárját ellopták, a felhívás megjelenésétől számított négy héten belül jelentkezzen a rendőrségen személyesen – Győr, Zrínyi utca 54. –, vagy telefonon hivatali időben a 96/520-000/13-75, illetve az ügyelet 107 számán.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 13:00, hétfő | Helyi
Augusztustól már csak a plasztik személyi igazolvány érvényes
A régi igazolványokat cserélni kell.
2026. Június 22. 09:00, hétfő | Helyi
Mellékmérők plombálására minősített vállalkozó pályázatot hirdet a Pannon-Víz
Pályázati felhívás
2026. Június 21. 19:00, vasárnap | Helyi
Beszéljünk az emberi eredetű tápanyagokról!
A szagtól féljünk, vagy a jövőtől?
