Városlista
2026. június 8, hétfő - Medárd

Hírek

2012. Március 22. 14:19, csütörtök | Sport
Forrás: mno.hu / MTI

Sidi hatalmas fölénnyel győzött

Sidi hatalmas fölénnyel győzött

A légpuskások 60 lövéses versenyszámát Sidi Péter nyerte szerdán 598 körös teljesítménnyel a sportlövők Kuvait GP-jén.

A légpuska háromszoros Európa-bajnokának közleményéből kiderül, hogy a viadalon 50 ország sportlövője vett részt. „Ezt a viadalt sokan a versenynaptárból törölt pekingi Világkupa helyett választották, így nem meglepő, hogy nagyon sok országból érkeztek indulók és erős mezőny jött össze. Örülök, hogy így is magabiztosan, óriásinak mondható előnnyel nyertem a légfegyveres versenyt” – írta Sidi, aki hozzátette, még indul 50 méteren az olimpiai versenyszámokban is, melyekben Eb- és vb-címvédő.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 07. 12:00, vasárnap | Sport

Premier League - Szoboszlaié a szezon legszebb gólja a Liverpoolnál

Szoboszlai Dominik Arsenalnak lőtt szabadrúgásgólját választották a szezon legszebb találatának a Liverpool labdarúgócsapatának szurkolói.

2026. Június 07. 08:45, vasárnap | Sport

Női kézilabda BL - A Brest legyőzésével döntőben a címvédő Győr

A címvédő Győri Audi ETO KC 31-30-ra nyert a francia Brest Bretagne ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének szombati második elődöntőjében.

2026. Június 06. 11:49, szombat | Sport

Magyar-finn - Varga duplájával hazai siker

A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-re legyőzte a finn csapatot a Puskás Arénában pénteken rendezett barátságos mérkőzésen.

2026. Június 05. 10:00, péntek | Sport

Magyar-finn - Rossi: Szappanos kezd a kapuban

Marco Rossi szövetségi kapitány elárulta, hogy a magyar labdarúgó-válogatottól búcsúzó kapus, Szappanos Péter kezd majd pénteken a finnek elleni barátságos mérkőzésen.