Városlista
2026. április 24, péntek - György

Hírek

2021. Október 16. 10:02, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Simán lebuktatta a betörőt a rendőrkutya

Simán lebuktatta a betörőt a rendőrkutya

A kemecsi nyomozók a 37 éves helyi férfit őrizetbe vették.

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Kemecsei Rendőrőrsén tett bejelentést október 13-án egy kemecsei lakos, mely szerint a tulajdonában lévő lakatlan házának a mellék épületébe betörtek, ahonnan a szerszámokat, bicikliket és egy mosógépet vittek el – közölte a rendőrség.

A bejelentés után a kemecsei rendőrök nyomkövető szolgálati kutyát is bevontak a nyomozásba, az ismeretlen tettes felkutatása érdekében. Labbancz Zoltán főtörzsőrmester Üstök névre hallgató szolgálati kutyájával kezdte meg a nyomkövetést.

A négylábú a helyszínen azonnal szagot fogott, és az elkövető lakóhelyéig vezette a rendőröket, ahol megtalálták az ellopott értékeket is, majd visszaadtak a tulajdonosának.

A rendőrök a feltételezett elkövetőt elfogták, a rendőrőrsre előállították és lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanújával kihallgatták. A kemecsi nyomozók a 37 éves helyi férfit őrizetbe vették és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására, amit az illetékes ügyészség indítványára a bíróság elrendelt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld

A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben

A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.

2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld

Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni

Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.

2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld

Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat

A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.

2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld

Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába

Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.