Hírek
2011. November 01. 07:33, kedd |
Kék hírek
Forrás: MTI
Összeütközött két budapesti villamos

Két villamos ütközött egy Fiumei úti megállóban Budapesten hétfő délután, a balesetnek egy könnyű sérültje van - közölte a BKV.
A Fiumei út és a Salgótarjáni út kereszteződésénél lévő megállóban várakozott egy 28-as villamos, a megállóba érkező másik pedig későn kezdte meg a fékezést, ezért kis sebességgel az előtte álló villamosba ütközött. A balesetnek egy könnyű sérültje van, a várakozó villamos hátsó kocsijának ütközője meghajlott - mondta a fődiszpécser.
Az utasokat a délutáni órákban villamospótló buszok szállították. A történtek után vizsgálat fogja kideríteni, hogy emberi mulasztás vagy esetleg műszaki hiba okozta a balesetet - tette hozzá Mezei László.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.
2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek
A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség
Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.
2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek
A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.