Hírek
2018. Június 10. 19:14, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Szakadékba zuhant egy turista a solymári erdőben

Megcsúszott és szakadékba zuhant egy nő vasárnap délután a solymári erdőben, a Barlang utca közelében - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.
A turista a karján és a fején sérült meg.
Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője elmondta, hogy egy középkorú nő esett a szakadékba túrázás közben. III. és VIII. kerületi hivatásos, valamint solymári önkéntes tűzoltók vonultak a helyszínre.
A tűzoltók kötélpályát építettek, a sérültet gerinchordágyra fektetve emelték ki, majd adták át a mentőknek - mondta el a helyettes szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.
2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld
Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság
A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -
2025. Május 20. 07:21, kedd | Belföld
NAV: még egy napig lehet módosítani az szja-bevallási tervezetet
2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld
Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést
Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.