Hírek
2018. Szeptember 07. 07:30, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Szarvasgázolás miatt késnek a vonatok a Budapest-Pécs vonalon
Késnek a vonatok a Budapest-Pécs vonalon, mert egy tehervonat szarvast gázolt el - tájékoztatta péntek reggel a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t.
Kavalecz Imre közölte: a Keszőhidegkút-Gyönk és Pincehely közötti balesetben megsérült mozdony helyett másikat visznek a helyszínre, addig a vonatoknak várakozniuk kell.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld
Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására
A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll
2025. December 03. 07:42, szerda | Belföld
Rétvári Bence: jövő februárban érkezik a fegyverpénz
Jövő februárban érkezik a fegyverpénz, hathavi juttatást kap minden hivatásos rendvédelmi dolgozó - közölte kedden közösségi oldalán a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2025. December 03. 07:41, szerda | Belföld
Átfogó kampányt indít a Fidesz a Tisza Párt állítólagos megszorító csomagjáról
\"Átfogó kampányt indítunk a Tisza Párt baloldali megszorító csomagjáról\" - jelentette be a Fidesz parlamenti frakcióvezetője kedden a Facebook-oldalán.
2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld
ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára
Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.

