Városlista
2025. szeptember 4, csütörtök - Rozália

Hírek

2016. December 12. 04:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Személygépkocsik ütköztek Nyíregyházán, egy ember meghalt

Személygépkocsik ütköztek Nyíregyházán, egy ember meghalt

Összeütközött két személygépkocsi vasárnap este Nyíregyházán, a balesetben egy ember meghalt - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Dóka Imre elmondta, hogy az autók a Sóstói úton ütköztek, s az egyikben egy ember olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.

Egy másik utas pedig súlyos sérüléseket szenvedett az ütközésben.

A főhadnagy hozzátette: mindkét ember beszorult a megrongálódott kocsiba, a nyíregyházi tűzoltók szabadították ki őket feszítő-vágó eszköz segítségével.

A baleset körülményeinek tisztázását a rendőrség a helyszíni szemlével megkezdte.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld

A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter

Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.

2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld

Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre

A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.

2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza

Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -