Hírek
2020. December 01. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Szennyezettség miatt visszahívtak egy terméket a forgalomból
A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) közölte, hogy a Nestlé kadmiumszennyezettség miatt visszahívta a forgalomból egyik termékét, a SINLAC rizs és szentjánoskenyérmag alapú pépet.
A Nébih honlapján hétfőn közzétett tájékoztatás szerint a 650 grammos kiszerelésű termék tételszáma 02850291R, minőségmegőrzési ideje 30.11.2021.
A Nébih arra kéri a vásárlókat, hogy az említett azonosító adatokkal megegyező terméket ne használják fel! A termék vételárát a vásárlás helyszínén blokk nélkül is visszatérítik.
Az árut gyógyszertárak mellett a dm Kft., a Rossmann Magyarország Kft., az Auchan Magyarország Kft. és Tesco Global Zrt. forgalmazza - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
Akkumulátoralkatrész-gyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben
Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
843 kilométer közút felújítását tervezik idén
A burkolathibák javítása folyamatos, és ha az időjárás engedi, hamarosan elkezdődhetnek a teljes körű útfelújítási munkák is - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.
2026. Február 19. 09:00, csütörtök | Belföld
Operatív törzs: az előrejelzések szerint néhány napra visszatér a tél
2026. Február 19. 07:15, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: az Ukrajnába irányuló dízel üzemanyag kiszállítása leállításra került
Leállításra került Magyarországról a dízel üzemanyag szállítása Ukrajna felé, és mindaddig nem is indul újra, amíg Kijev nem állítja helyre a kőolajtranzitot a Barátság vezetéken hazánk irányába
