Hírek
2019. Április 22. 10:08, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Szennyvíztartályba esett és meghalt egy kétéves kisfiú Taktaharkányban
Szennyvíztartályba esett és meghalt egy kétéves kisfiú Taktaharkányban, a családi házuk udvarán - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense vasárnap az MTI-vel.
Varga Rudolf főhadnagy tájékoztatása szerint a baleset szombat este történt, a gyermek a helyszínen életét vesztette.
A rendőrség az ügyben gondatlanságból elkövetett emberölés gyanúja miatt rendelt el nyomozást és vizsgálja a baleset okát, körülményeit - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.
2026. Július 28. 07:33, kedd | Belföld
Nagy Ervin: Hankó Balázs olyan szervezeteknek, rendezvényekre adott támogatást, amelyek a Fidesz kampányát segítették
Hankó Balázs sok-sok milliárd forintot osztott szét, több esetben olyan szervezeteknek vagy rendezvényekre, amelyek egyértelműen a Fidesz kampányát segítették -
2026. Július 28. 07:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: tizenegy éve tart az ígérgetés a Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről
Tizenegy éve tart az ígérgetés Vas megyében az M86-M87 Kőszeg-Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről - közölte a közlekedési és beruházási miniszter hétfőn Facebook-oldalán.
