Hírek
2020. Március 23. 16:10, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Szerda estig lehet havazás a Dél-Dunántúlon
A Dél-Dunántúlon szerda estig várható havazás, másutt jellemzően már hétfő estétől nem valószínű csapadék - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat hétfőn Facebook-oldalán.
Az előrejelzési modellek alapján Pécsen - és így tágabb értelemben a Dél-Dunántúlon - egészen szerda estig lehet jellemzően gyenge intenzitású csapadékra számítani. A csapadék halmazállapota általában hó, illetve vizes, tapadó hó lesz. Szerda estétől az országnak azon a részén is jelentősen csökken a csapadék. Csütörtökön a - kisebb eséllyel előforduló - csapadék a meginduló jelentős melegedés miatt már várhatóan gyenge eső vagy zápor formájában érkezhet.
Eközben Debrecenben - és ugyancsak tágabb értelemben az ország északkeleti harmadában - már hétfő estétől kicsi, csütörtöktől kezdve pedig elhanyagolható a csapadék esélye - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld
A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid
A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben
2026. Május 05. 13:00, kedd | Belföld
Tarr Zoltán: újra nyitva áll Európa a magyar fiatalok előtt
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát
