Hírek
2020. Július 07. 06:09, kedd |
Kék hírek
Forrás: mti
Szökött rabot keres a kalocsai rendőrség

Szökött rabot keres a Kalocsai Rendőrkapitányság: a férfi még szombaton, munkavégzés közben engedély nélkül távozott az állampusztai börtön közeléből - közölte a police.hu-n a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság.
A férfi kisebb bűncselekmények miatt töltötte szabadságvesztését, szökésekor az állampusztai intézet melletti lovardában dolgozott - írta honlapján a büntetés-végrehajtás.
A rendőrség a lakosság segítségét kéri a 39 éves, üllési Sárközi Sándor megtalálásában.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Január 06. 13:18, péntek | Kék hírek
A nyílt utcán lőtt rá rokonára Győrben
Győrben egy gázriasztó pisztolyból adott le családtagjára egy lövést a 21 éves férfi, akit a rendőrök mintegy tíz perc leforgása alatt elfogtak.
2023. Január 05. 11:41, csütörtök | Kék hírek
Egy bakonyi faluban találtak rá a rendőrök a Szlovákiából eltűnt 15 éves lányra
Egy szlovák állampolgár eltűnéséről tájékoztatta a rendőrséget a külföldi társszerve. A fiatal lány nyugtalanító eltűnését édesapja jelentette be 2023. január 3-án.
2023. Január 04. 16:18, szerda | Kék hírek
Győrbe ment bulizni szilveszterkor a 24 éves Barbara, azóta nem látták
Utoljára életjelet 2023. január 1-jén a hajnali órákban adott magáról, amikor ismeretlen személy telefonjáról felhívta az édesanyját.
2022. December 20. 17:36, kedd | Kék hírek
Bűnszervezetet számolt fel a TEK Pápán
A Nemzeti Védelmi Szolgálat feljelentése alapján folytat nyomozást a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság emberkereskedelem és kényszermunka bűntett elkövetésének gyanúja miatt.