Hírek
2017. Május 22. 14:16, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Szombaton huszadszor Kékes Csúcsfutás
Szombaton jubileumi 20. alkalommal rendezik meg a KPMG Kékes Csúcsfutást, amelyen várhatóan közel kétezren kapaszkodnak fel az ország legmagasabb pontjára, az 1014 méter magasan fekvő Kékestetőre.
A szervezők tájékoztatása szerint a futóknak Mátrafüredről indulva (Volánbusz pályaudvar) kell legyűrniük a 11,6 kilométeres távot és a 671 méteres szintkülönbséget. Az utolsó 150 méteren a sípályán keresztül kaptatva lehet elérni a célt.
Az eddigi nevezések alapján 16 olyan sportoló lesz a mezőnyben, aki minden évben teljesítette a viadalt.
Fotó: facebook.com/kekescsucsfutas/
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld
Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje
Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át
2026. Január 12. 07:37, hétfő | Belföld
MÁV-csoport: tavaly 179 közösségi közlekedésben dolgozót bántalmaztak
2025-ben 179 alkalommal érte bántalmazás a vasúti és közúti közlekedésben szolgálatot teljesítő dolgozókat - közölte a MÁV-csoport vasárnap közleményben.
2026. Január 12. 07:36, hétfő | Belföld
Kemény fagyokkal indul a hét, majd enyhülés jön
Kedd hajnalban akár mínusz 18 Celsius-fok is lehet, és napközben is fagyni fog.
