Városlista
2026. május 14, csütörtök - Bonifác

Hírek

2019. Június 23. 05:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Szombaton találták meg a pénteki motorbaleset halálos áldozatát

Szombaton találták meg a pénteki motorbaleset halálos áldozatát

Halálos balesetet szenvedett egy motorkerékpáros az 57-es főúton pénteken, a férfit szombaton találták meg.

A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján közölte, hogy a szombat délután holtan talált 41 éves mohácsi férfi feltehetően előző nap délután indult el motorkerékpárjával Szajkról Mohács irányába. Az 57-es főút M6-os felhajtóját elhagyva az útról eddig tisztázatlan okból és körülmények között letért, az árokba hajtott, és olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.

A forgalom a helyszínelés ideje alatt is zavartalanul halad, a baleset körülményeit a Mohácsi Rendőrkapitányság vizsgálja - tették hozzá.

Címkék: baleset, motor

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 14. 14:00, csütörtök | Belföld

Gajdos László: leállítják a védett erdők kitermelését, és szigorítják az ipari szankciókat

Leállítják a védett erdők kitermelését, és szigorítják az ipari szankciókat - írta Gajdos László élő környezetért felelős miniszter szerdán Facebook oldalán.

2026. Május 14. 13:00, csütörtök | Belföld

OVF főigazgató-helyettese: pénteken felállítják az országos vízügyi koordinációs központot

Az országban működő 12 vízügyi igazgatóság munkájának összehangolására csütörtökön felállítják az országos vízügyi koordinációs központot

2026. Május 14. 11:00, csütörtök | Belföld

Orbán szerint már nem nemzeti kormánya van Magyarországnak

Magyarországot mától egy liberális kormány vezeti, a \"leköszönő nemzeti kormány\" pedig elkészítette a leltárt - mondta Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóban.

2026. Május 14. 07:15, csütörtök | Belföld

Berendelték az orosz nagykövetet a kárpátaljai dróntámadás miatt

Csütörtök délelőttre a külügyminiszter berendelte a budapesti orosz nagykövetet a Kárpátalját ért orosz dróntámadás miatt