Hírek
2022. Május 09. 15:11, hétfő |
Bulvár
Forrás: infovárosok
Tavaszköszöntő Csanádalbertiben a Prémium Médiaválogatottal

Április 23-án Tavaszköszöntő rendezvényt tartottak a Csongrád-Csanád megyei Csanádalbertiben.
A délelőtt folyamán pörköltfőző verseny zajlott, ahol fantasztikusan finom pörköltek készültek. Kora délután pedig a Prémium Médiaválogatott csapata a Polgármester All Stars legénységével mérkőzött meg. A meccs emblematikus eredménnyel végződött, 6:3-ra győzött a Polgármester All Stars csapata. A Prémium Médiaválogatott színeiben ezúttal Raul, Sipos Tamás, Szenes Sándor, Palcsó Tomi, Varga Viktor, Ricky, Vajtó Lajos, Lui, Földesi János és Csjernyik Zoltán, Csanádalberti polgármestere lépett a pályára.
Napközben volt még segítőkutyás bemutató, májusfa állítás is, a színpadon pedig néptánc csoportok ropták a táncot. A gyerekeket népi fajátékok, légvár és játszóház is várta.
Este a Prémium Médiválogatott sztárjai szórakoztatták a közönséget. Lui elvarázsolta a nézőket, Sipos Tomi megnevettette őket, míg Varga Viktorral, Palcsó Tomival, Raullal együtt énekeltek kicsik és nagyok.
A Tavaszköszöntőnek hatalmas sikere volt. Csjernyik Zoltán polgármester köszönetét fejezte ki a Prémium Médiaválogatott részvételéért, és ígéretet tett rá, hogy lesz a rendezvénynek folytatása.
Szerző: Udvardi Csilla
Képek:Hájas Dóra
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el
Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben
Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség
2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár
Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben
Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.