Hírek
2014. November 06. 10:25, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Teljes szélességében lezárták az 1-es főutat
Teljes szélességében lezárták az 1-es főutat a Mosonmagyaróvárhoz közeli Kimlénél - közölte az MTI-vel csütörtökön délelőtt a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.
Takács József elmondta: a korlátozás oka, hogy egy munkagép átszakította az út mellett húzódó gázvezetéket. A forgalmat Kimle felé terelik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 08:52, szombat | Belföld
Kövér László: nincs biztosabb szellemi iránytű, mint a józan ész
2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld
Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában
Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld
Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba
Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.

